تحقیق توضیحات در مورد برخی دستگاههای الکتریکی

ضدموش (خانگی و انبار) تکنولوژی جدید سیستم امواج ماوراء صوت برای همیشه حیوانات موذی را از منازل و انبارهای خود دور نمایید این دستگاه دارای امواج ماوراء صوت برای کنترل و فرار حیوانات و حشرات موذی از قبیل موش های خانگی، سوسک ها، کک، کریکت ها و دیگر، موثر می باشد تحقیقات آزمای

دسته: برق

بازدید: 7 بار

فرمت فایل: doc

...کلیک جهت دانلود...


سه فایل مشابه؟


 • پنل های تصویری طرح فراز شرکت سیماران دارای سوئیچر داخلی بوده و در حالت معمول نیازی به تغذیه نداشته و تغذیه مورد نیاز خود را از مانیتور واحدها تامین میکنند. توجه: • دوربینهای تصویری مورد استفاده برای کارکرد...

 • ضدموش (خانگی و انبار) تکنولوژی جدید سیستم امواج ماوراء صوت برای همیشه حیوانات موذی را از منازل و انبارهای خود دور نمایید این دستگاه دارای امواج ماوراء صوت برای کنترل و فرار حیوانات و حشرات موذی از قبیل...

 • هدف EIDE ارائه پیشرفت های زیر نسبت به IDE بود پشتیبانی بیش از دو وسیله جانبی افزایش سرعت انتقال داده پشتیبانی سایر درایوها، مانند درایوهای CDROM و درایوهای دیسک سخت قابل حمل توضیحات بیشتر فهرست در توضیخات بیشتر...

حجم فایل: 848 کیلوبایت

تعداد صفحات فایل: 20

 • محافظ برق
 • تحقیق برق و الکترونیک
 • حشره کش های برقی
 • دوربین مدار بسته
 • وسایل الکتریکی
 • ساختمان محافظ برق
 • ضد موش خانگی
 • سیستم های برق
 • دانلود تحقیق برق
 • تحقیق توضیحات در مورد برخی دستگاههای الکتریکی

ضدموش (خانگی و انبار)

تکنولوژی جدید سیستم امواج ماوراء صوت

برای همیشه حیوانات موذی را از منازل و انبارهای خود دور نمایید

این دستگاه دارای امواج ماوراء صوت برای کنترل و فرار حیوانات و حشرات موذی از قبیل موش های خانگی، سوسک ها، کک، کریکت ها و دیگر، موثر می باشد.

تحقیقات آزمایشگاهی: نشان داده است که امواج این سیستم ماورای صوت باعث ناراحتی و رنجش سیستم شنوایی و عصبی شدن این حیوانات و حشرات موذی می شود و با صوت 260 دسی بل تمام منبع غذایی و لانه خود را رها نموده و فرار را بر اقامت ترجیح دهند و به محل دیگری دور از این امواج کوچ کنند.

امواج صوتی سیستم: خارج از دامنه شنوایی انسان ها، حیوانات خانگی، پرندگان و آبزیان می باشد و بی ضرر است.

عملکرد سیستم: هرگز تداخلی با دستگاه تنظیم ضربان قلب، سمعک، رادیو، تلویزیون، سیستم های اعلام حریق، دزدگیر و سایر لوازم الکترونیکی ندارد.

خصوصیات سیستم: امواج ماورای صوت دستگاه هرگز به انسان ها، حیوانات اهلی و گیاهان آسیب نخواهد رساند.

تکنولوژی بسیار عالی با طرح زیبا با امواج ماورای صوتی خودکار محدوده ای بین 30، 000 تا 65، 000 هرتز را با شدت زیاد آفت زدایی می کند.

طراحی منحصر به فرد مدار امواج نفوذی با امواج ماورای صوت متمرکزش به سیستم شنوایی و عصبی آفات به شدت ضربه می زند، این عملکرد برای مقابله با آفات و ایمنی بسیار مؤثر می باشد.

مهمترین خاصیت این سیستم برای مصرف کننده این است که نیازی به پ داخت مبلغ بیشتری برای اضافه نمودن سرعت پخش امواج صوتی در مواقع خرید نمی باشد.

امواج ماورای صوت دستگاه محوطه ای در حدود 370 تا 468 متر مربع را پوشش خواهد داد و برای عملکرد بهتر در بعضی از مواقع نیاز به دو دستگاه خواهید داشت.

دکمه تست به در پشت دستگاه.

چراغ نشانگر LED نشان دهنده فعال بودن دستگاه.

طریقه استفاده دستگاه:

1- سیم آدابتور را به دستگاه وصل نموده سپس آدابتور را به پریز برق بزنید.

2- دکمه تست را برای چند ثانیه نگهداشته سپس رها نمایید، چراغ LED پشت دستگاه نمودار فعال بودن سیستم می باشد.

توضیح:

1- لازم به ذکر است امواج ماورای صوتی باعث تحریک این آفات از اخفاء می شوند و شما در چند روزه اول با افزایش فعالیت حیوانات و حشرات موذی مواجه خواهید شد که در مدت کمی همگان آن محل را ترک خواهند نمود.

2- قدرت امواج ماورای صوت باعث می شود که مدت کمتر از ده روز هیچ جانور و حشره موذی در منزل شما نخواهد بود.

3- آفات به کلی از محل بیرون رانده خواهند شد ولی آنها مسلماً تخم و کرمینه هایشان که توسط امواج ماورای صوت تحت تأثیر قرار نگرفته را ترک می کنند ولی تخم ها در محل بجای خواهد ماند تا زمانیکه سر از تخم بیرون بیاورند. در این شرایط بازده¬ای ماورای صوت دافع آفات به سیستم شنوایی و عصبی¬شان نفوذ کرده و بیرون راندن می شوند این نسل جدید ظرف مدت 4 الی 6 هفته طول میکشد که تمامی آلودگی ها برطرف شود و شما براحتی از زندگی خود لذت ببرید.

4- مصرف برق این دستگاه با روشن بودن بیست و چهار ساعته بی نهایت کم می باشد، جالب اینکه دیگر به خرید مواد های شیمیایی و یا وسایل دیگر از قبیل تله های خطرناک و کثیف را نخواهید داشت.

...کلیک جهت دانلود...